Overzicht Netwerk

De verschillende rubrieken zijn:
Coaching – Healing/Reading – Massage – Sjamanisme –
Therapie/Psychologie – Trainingen – Yoga/Dans en Overige
Bedrijfsnaam Naam Website
Coaching    
@tol training en coaching hsp Annek Tol www.annektol.nl
1-Hour Coaching Etienne Verlaat www.1hourcoaching.nl 
2BeInBalance Barbera Schouten www.2beinbalance.com
Arinya Jeanine Verhagen https://arinyasite.wordpress.com
Art-studio Ruth Eisen www.rutheisen.org
Bijzonder Creatief – ZZP ondernemerscoaching Emmy Hagenaars www.bijzondercreatief.nl
Biografisch Coach Esther Bierhaus embierhaus@upcmail.nl
Biografische Coaching     Mathilde Polee www.lavietouche.nl
Blij Bewegen leefstijl coaching Jolanda Qualm www.blijbewegen.nl
Bureau Ans Vermeulen Ans Vermeulen www.ansvermeulen.nl
Coaching van mensen mbt. hun zielsplan Wendela Zijlstra www.acupunctuur-wendelazijlstra.nl
Compassie Coaching Esther van Eersel www.esthervaneersel.nl
Cosi Life Coaching en Training Simone Schreiber www.cosilife.nl
D3 Therapie Praktijk voor Regressie-en Reincarnatietherapie Hetty Kruijmer-Cazemier www.d3therapie.nl
De Schrijfster Leonore Noorduyn www.deschrijfster.nl
Een wereld van verschil Geraldine Sinnema www.eenwereldvanverschil.nu
Ezendam Coaching Bernadette Ezendam www.ezendamcoaching.nl
Inge Buvelot Psychosynthesepraktijk Inge Buvelot www.ingebuvelot.nl
Jikke Verhulst, therapie, coaching, training Jikke Verhulst www.degestaltpraktijk.nl
Kwetsbare Kracht (coaching hooggevoeligheid/HSP) Simone Lammers simone.lammers@chello.nl
La Faye Femke Delen www.lafaye.nl
Luisterend ouderschap  Saskia Zwijnenburg www.saskiazwijnenburg.nl
Lyke Bagaya – astrologisch coach Lyke Bagaya www.LykeBagaya.nl
Maan, training en coaching Jenny Kieskamp www.maan.nu
Mercuria Lysbeth Anne Beels www.mercuria.nl
Miedema Ruim op Tijd Els Miedema www.ruimoptijd.com
MIK Mieke Welling www.miknu.nl
Mindfulness Praktijk Edith te Hennepe Edith te Hennepe www.mindfulness-praktijk.nl
Mindset Coach & Trainer Ir Victoria Waney www.thetamindsetting.wordpress.com
Praktijk voor Energie en Beweging Monique de Groote-van Tol www.braingym-ki.nl
Praktijk voor galactische bewustwording Nanda van Wolfswinkel  info@praktijkcompassie.nl
Praktijk La Luce – Lichter Leven Anja van den Hoogen www.laluce.nl
Praktijk Telepathie Dieren en Natuur  en Coaching van mensen Zielsplan Gerrie Huijts g.huijts@chello.nl
Praktijk voor vitaliteit Jenny Kieskamp www.vitaal.nu
Puur Verbinden Yvon Vijn www.puurverbinden.nl
Rita  van Rijnsoever Rita  van Rijnsoever www.ritavanrijnsoever.nl
Schrijven (levensverhaal, creatief) Annie van Gansewinkel www.annievangansewinkel.nl
Shiatsu Wageningen Alma Timmer www.shiatsu-wageningen.nl
Sofidia Ruur Boersma www.sofidia.nl
Spirit in Sense Gemma van der Krogt www.spiritinsense.nl
Stem en Persoonlijke Ontwikkeling (authenticiteit-lichtwerk) Anjo Jorritsma www.ontdekjestem.nl
Stichting “Buteyko Lucht Op! Gerhard Dekker www.buteykoluchtop.nl
Tantra Touch Nico Drost www.tantratouch.nl
Training, coaching, therapie Lotte Paans www.lottepaans.nl
Vitaliteits Psycholoog Maria Voskuilen www.vitaliteitspsycholoog.nl
Welzijnspraktijk KroonEL Elly Kroon www.kroonel.nl
Wending vernieuwt de zorg Wendy & Dick Poortinga www.wendingvijfpuntnul.nl
Healing / Reading    
Arinya Jeanine Verhagen arinyasite.wordpress.com
Choosing Love Movement Irene Pielich www.irenepielich.nl
De kracht in handen Isabella Mac Donald www.dekrachtinhanden.nl
Dieksha (energie-overdracht) Diek Duijvetter  diekduijvetter@yahoo.co.uk 
Healing/coaching Jacqueline van Steenbrugge www.stilinbeweging.nl
Itaka Intuïtieve Ontwikkeling Marianne van der Schilden www.itaka.nl
Klarion Josefien van Rossum www.klarion.nl
LILA – inspire your life Antoinette Heij www.lila-inspireyourlife.nl
Maya Astrologie Maya Hilda www.maya-astrologie.nl
Nanaku Jolanda van Schuijlenborgh www.nanaku.nl
Praktijk voor Beweging Margaret Mulder www.praktijkvoorbeweging.nl
Praktijk BinnenRijk Saskia Kreutzer Www.binnenrijk.nl 
Praktijk Mannaz de Witte Tara Hanneke Bouma mannazdewittetara@hotmail.nl
Pranic Healing Gerdien van Stralen www.pranichealinggerdien.nl
Quantum Klank José Bugter www.quantumklank.nl
Soul Body Fusion® Centrum Arno van Dijk Arno van Dijk www.urpichai.nl
Witte Wind Jan Willem en Caroline www.wittewind.com
Massage    
Arinya Jeanine Verhagen arinyasite.wordpress.com
De kracht in handen Isabella Mac Donald www.dekrachtinhanden.nl
De Roos, counseling en metamorfosemassage Kathyann Mantel de.roos@upcmail.nl
Inspiratie en Groei massage praktijk Cinzia Pellegrom www.cinzia-pellegrom.nl
Massagepraktijk Valentijn Valentijn van den Berg www.mpvalentijn.nl
Pauline Ticheler Pauline Ticheler  pauline@ticheler.net
Praktijk voor Rebalancing en Massage Tallien van der Wal www.luisternaarjelichaam.nl
Shiatsu massagetherapie Out of your Mind Christiana Bairaktari www.shiatsu-outofyourmind.nl
Shiatsu Wageningen Alma Timmer www.shiatsu-wageningen.nl
Voetreflex Wageningen Marieke Rekswinkel www.voetreflex-wageningen.nl
Wellness salon Sodaliet Brenda Hennequin Www.wellnesssalonsodaliet.nl
Welzijnspraktijk KroonEL Elly Kroon www.kroonel.nl
Sjamanisme    
Klankbad, Zweethut Jacqueline van Steenbrugge www.stilinbeweging.nl
LILA – inspire your life Antoinette Heij www.lila-inspireyourlife.nl
Vision Quest Natuurretraite Marco van Schaik www.visionquestnatuurretraite.com
Witte Wind Jan Willem en Caroline www.wittewind.com
Therapie/Psychologie    
Bowen Fysiotherapie Marian Coelet marian.therapeute@gmail.com
Centrum Helend Inzicht (energetische therapie) Jolette Lievaart centrumhelendinzicht@gmail.com
D3 Therapie Praktijk voor Regressie-en Reincarnatietherapie Hetty Kruijmer-Cazemier www.d3therapie.nl
De Innerlijke Reis Academie Maarten van Steenis www.journeytherapie.org
Gaia Sira, platform voor integrale vitaliteit, familie-opstellingen Marijke Kuipers www.gaiasira.nl
Inge Buvelot Psychosynthesepraktijk Inge Buvelot www.ingebuvelot.nl
Innermotion Lichaamswerk en Relatiecoaching Marjo Vliegen www.innermotion.nl
Jikke Verhulst, therapie, coaching, training Jikke Verhulst www.degestaltpraktijk.nl
Kwetsbare Kracht (coaching hooggevoeligheid/HSP) Simone Lammers simone.lammers@chello.nl
Lachtherapie Instituut Saskia van Velzen www.lachtherapieinstituut.nl
Lyke Bagaya – Hypnotherapie & EMDR, Psycho Spirituele Therapie Lyke Bagaya www.LykeBagaya.nl
Mercuria Lysbeth Anne Beels www.mercuria.nl
MIK Mieke Welling www.miknu.nl
Paradisekids-kindercentrum voor Heling en Groei Yvonne Weeseman www.paradisekids.nl
Praktijk voor Beweging Margaret Mulder www.praktijkvoorbeweging.nl
Praktijk voor Energie en Beweging Monique de Groote-van Tol www.braingym-ki.nl
Praktijk La Luce – Lichter Leven Anja van den Hoogen www.laluce.nl
Praktijk voor Lichaamsgerichte Therapie Pauline Ticheler pauline@ticheler.net

Praktijk Mannaz de Witte Tara

Hanneke Bouma mannazdewittetara@hotmail.nl

Praktijk Marian Renkum,
praktijk ter bevordering van het zelfgenezend vermogen

Marian van Brakel

www.praktijkmarianrenkum.nl

Praktijk Wendela Zijlstra Wendela Zijlstra www.acupunctuur-wendelazijlstra.nl
Psycho-sociale therapiepraktijk Reinouw Kingma www.therapeutwageningen.nlwww.relatietherapiewageningen.nl
Rita  van Rijnsoever Rita  van Rijnsoever www.ritavanrijnsoever.nl
Shiatsu Wageningen Alma Timmer www.shiatsu-wageningen.nl
Soul Body Fusion® Centrum Arno van Dijk Arno van Dijk www.urpichai.nl
Soul Voice® Anke de Jong www.idunamare.nl
Totaal Balans Praktijk Natuurgeneeskunde  Sandra van den Heuvel-Banse  www.totaalbalans.net
Training, coaching, therapie Lotte Paans www.lottepaans.nl
Vitaalkunst – oase van rust en creativiteit Elske Hoen www.vitaalkunst.nl
Vitaliteitspsycholoog Maria Voskuilen www.vitaliteitspsycholoog.nl
Weerklank Lida van Hellemond www.weer-klank.nl
Trainingen    
@tol training en coaching hsp Annek Tol www.annektol.nl
Choosing Love Movement Irene Pielich www.irenepielich.nl
De Lachwinkel Saskia van Velzen www.lachwinkel.nl
De Schrijfster Leonore Noorduyn www.deschrijfster.nl
Een wereld van verschil Geraldine Sinnema www.eenwereldvanverschil.nu
Gaia Sira, platform voor integrale vitaliteit, trainingen kwantum landbouw, voeding en gezondheid Marijke Kuipers www.gaiasira.nl
GreenPePR Tessa Weber www.greenpepr.nl
Luisterend ouderschap  Saskia Zwijnenburg www.saskiazwijnenburg.nl
Maan, training en coaching Jenny Kieskamp www.maan.nu
Mercuria Lysbeth Anne Beels www.mercuria.nl
MIK Mieke Welling www.miknu.nl
Mindfulness Praktijk Edith te Hennepe Edith te Hennepe, www.mindfulness-praktijk.nl
Mindset Coach & Trainer Ir Victoria Waney www.thetamindsetting.wordpress.com
Praktijk voor Beweging Margaret Mulder www.praktijkvoorbeweging.nl
Praktijk voor Energie en Beweging Monique de Groote-van Tol www.braingym-ki.nl
Praktijk BinnenRijk Saskia Kreutzer Www.binnenrijk.nl 
Praktijk Nuijt Roel Nuijt www.praktijknuijt.info
Puur Verbinden Yvon Vijn www.puurverbinden.nl
Rita  van Rijnsoever Rita  van Rijnsoever www.ritavanrijnsoever.nl
Schrijven (levensverhaal, creatief) Annie van Gansewinkel www.annievangansewinkel.nl
Soul Body Fusion® Centrum Arno van Dijk Arno van Dijk www.urpichai.nl
Soul Voice® Anke de Jong www.idunamare.nl
Spirit in Sense Gemma van der Krogt spiritinsense.nl
Vitaliteits Psycholoog Maria Voskuilen www.vitaliteitspsycholoog.nl
Vrouwelijk Leiderschap Nicolien Roozen www.vrouwelijkleiderschap.nu
Yoga / Dans    
Biodanza met Majelle Majelle Bakker www.biodanzametmajelle.nl
Dru Yoga Esther van Eersel www.esthervaneersel.nl
ilove2yoga Lisa Heimgartner www.ilove2yoga.nl
Intuïtieve yoga Jacqueline van Steenbrugge www.stilinbeweging.nl
Tantra Touch Nico Drost www.tantratouch.nl
Overige    
@tol training en coaching hsp Annek Tol www.annektol.nl
2BeInBalance Barbera Schouten www.2beinbalance.com
Aanstekelijk Geluk Josje Weijters josje.weijters@hetnet.nl
Adviesbureau den Hertog Bert den Hertog www.adviesbureaudenhertog.nl
Art-studio Ruth Eisen www.rutheisen.org
De Schrijfster Leonore Noorduyn www.deschrijfster.nl
Fijne schilderijen en lessen Liesbeth Barendse www.liesbethbarendseschilderijen.nl
Jeroen van Buuren Jeroen van Buuren www.sound-healing.nl ; www.labyrint.site
Mindfulness Praktijk Edith te Hennepe Edith te Hennepe www.mindfulness-praktijk.nl
Klassiek homeopaat voor mens en dier Monique du Pau www.homeopate.nl
Krachtbron, Centrum voor levenskunst Chantal Zwetsloot www.centrumkrachtbron.nl
Praktijk Mannaz de Witte Tara Hanneke Bouma www.mannaz.nl
Praktijk Telepathie Dieren en Natuur  en Coaching van mensen Zielsplan Gerrie Huijts g.huijts@chello.nl
Schrijven (levensverhaal, creatief) Annie van Gansewinkel www.annievangansewinkel.nl
Shamballa Marian Coelet marian.therapeute@gmail.com
Spiritueel Café Arnhem Ria van den Akker & Jolanda Zeggelaar www.spiritueelcafearnhem.nl
Tantra Touch Nico Drost www.tantratouch.nl
Van der Wolf Consultancy Geert-Jan van der Wolf www.van-der-wolf-consultancy.nl
Welzijnspraktijk KroonEL Elly Kroon www.kroonel.nl
Workshop Thema Leescafé
bezinnings- en ontmoetings-oase
Mathilde Polee www.lavietouche.nl